O nas

Firma Mega Fun powstała z chęci tworzenia i pasji ludzi, których wieloletnie doświadczenie w branży eventovej oraz motoryzacyjnej, pozwoliło stworzyć  firmę na miarę wymagań, potrzeb i wyobraźni najbardziej wymagających klientów oraz partnerów biznesowych.
Firma Mega Fun specjalizuje się w kompleksowej organizacji atrakcji eventowych z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu i niepowtarzalnych atrakcji oraz organizacją wypraw dla uczestników posiadających pojazdy UTV lub ATV.

Wszystkie realizowane przez nas scenariusze Imprez Integracyjnych, tworzone są z myślą o charakterze  integracji i jej uczestnikach.

Bazując na doświadczeniu wyniesionym ze zrealizowanych projektów tworzymy nowe,  niepowtarzalne pomysły na integrację. W sprawdzone od lat rozwiązania wplatamy najnowszy sprzęt i ciekawe atrakcjie..

Proponujemy scenariusze imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym w oparciu o konkurencje motoryzacyjne, motorowodne, strzeleckie, logiczne i zręcznościowe. Stawiając na integrację przez wspólną przygodę proponujemy niepowtarzalne wyprawy i rejsy z wykorzystaniem skuterów wodnych, łodzi motorowych, quadów, segway, pojazdów ATV, samochodów off-road , samochodów 4CAR oraz innych ciekawych środków transportu.

Nasza siedziba Warszawa ul.Modlińska 335B